× Ти си ГОСТ в момента. Влез в акаунта си за да играеш и ползваш всички екстри в Djagi.
Премахни рекламата
Форум
Stormy
03 август 2011

Здравейте,

Отварям нов раздел специално за бъговете и проблемите в сайта. Моля за няколко неща:

1) Колкото по-добре описан е проблема, толкова по-голяма е вероятността да го оправим бързо.
Още по-добре е ако кажете какво сте правили в момента, какво сте очаквали да се случи, и какъв браузър(каква програма използвате) за да влизате в сайта. Бонус точки ако е написан четливо, подробно, и на кирилица. емотикона

2) Без конфликти.
Това че някой не ви допада, не ви дава правото да си уреждате сметките във форума, и темата на докладващия. Това не е проблем нито на него, нито на човека който ще оправя проблема.
Друго - моля без реплики от сорта на "Целия сайт е счупен", "Нищо не работи" и т.н. Каквото и да си мислите че доказвате, не ни помагате.

3) Взаимна помощ
Често ще има проблеми които са породени от незнание - "Не мога да блокирам...", "Не мога да изпратя видео поздрав" и т.н. Ако сте имали този проблем, и/или имате допълнителна информация по проблема, пишете.

5) Дублиране на проблеми
Моля проверявайте последните 3-4 теми преди да пуснете нова тема за проблем. Ако има вече пусната със същия проблем, пишете в нея.

6) Милост към разработчиците
Хора сме, правим грешки, но пък гледаме да си ги оправим колкото се може по-бързо. Това първо. Второ, възможно е отговора във форума да се забави, било поради заетост, било защото вече разследваме причината за проблема ви. Ще се старая да отговарям където мога, но не обещавам че ще мога да обърна внимание на всеки, веднага. Ако смятате че проблема е зверски сериозен и наложащ - пишете ми лично съобщение.


Благодаря че дочете дотук, и поздрави. емотикона

Премахни рекламата

Мадри
04 ноември 2011

23:52 Белот (-10 точки)
madrilenio и dReam_ победиха Viletooo4, mormot
алоооооооо сайтче,хем сме победили хем и точки ми вземаш(clap)(clap)(clap)
искам си спечелените точки по скоро,що като падна не ми даде+10?

dReam_
04 ноември 2011

на madrilenio нета му спря, ама после разбра що е така -10емотикона

Мадри
04 ноември 2011

дриим утре нета ще ми спре и паднем,ще ми даде ли +10?емотиконаемотиконаемотиконаемотиконаемотикона

plexus
04 ноември 2011

Сайтът е страхотен,Белотът също,с изключение на скайпърите,които за мен са глупави хора губещи си времето безсмислено !!! Второто и последно за мен изключение е благосклонността на сървъра да "налива" карти само на единят отбор,макар и аз да съм част от него.Играта се обезсмисля и за да не се превръщам безсмислено губещ си времето човек=скайпър ... оттеглям се докато не направите промяна !!! Успех !!!

kosara
06 ноември 2011

А кога ще си оправите този сървър да не пуска неграмотници срещту нормални игрчи-срамота и жалко за великите ви приказки господа админи

KoKaLa
06 ноември 2011

защо нямам меил и немога да си потжурда акаунта:?

nela7009
06 ноември 2011

Аз влизам в сайта защото Белота тук е най добър,или имаш желание за игра или по добре не влизай.Просто няма смисъл.Успех на всички.

comfort
07 ноември 2011

ЗАЩО НЕ ИГРАЯ С ТОЧКИ???НА КАКВО СЕ ДЪЛЖИ???? (dull)

rumbata_
08 ноември 2011

решете проблема и с разгонените мацки

Ivan_4ipsa
20 ноември 2011

Още не мога да играя не зарежда до край на 72% спира помогнете

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш